Načítám
Česky
CZK (Kč)

Časté dotazy

Co potřebuji k výrobě sluchátek?

Každý náš zákazník musí před zhotovením jeho sluchátek navštívit ordinaci ORL či jakéhokoliv foniatra, který Vám zhotoví otisky Vašich uší z plastické hmoty. Tyto otisky zašlete k výrobě sluchátek jakýmkoliv českým či zahraničním dopravcem. Otisky uší nesmí být starší 2 měsíců, jinak zvětrávají a následný odlitek ucha by mohl být nepřesný. Každý zákazník si za stáří svých odlitků zodpovídá sám.

Mohu si zajít ke svému foniatrovi?

Pokud uznáte za vhodné, že máte svého prověřeného ušního lékaře, rozhodně si u něj otisk ucha můžete nechat udělat. Musíte ovšem zkontrolovat, zda není otisk nijak popraskaný a pokud se nejedná o našeho partnerského ušního lékaře, musíte nám otisky sami zaslat na adresu uvedenou zde

Jak poznám, že je otisk ucha špatně udělaný?

Nejčastější chyba při vytváření otisků u ušních lékařů, kteří ještě nemají zkušenost s otiskem uší pro výrobu odlitých sluchátek je, že na otiscích naleznete praskliny po zatvrdnutí. Často také bývají otisky moc malé, pro odlévání a sluchátek potřebujeme větší přesah z ucha.

Jsou sluchátka univerzální?

Naše monitory můžete používat ke všem úkonům, nicméně podle toho, k jakému primárnímu účelu si je objednáváte jsou sluchátka optimalizována. Nicméně i tak můžete sluchátka připojovat k jakémukoliv přehrávacímu zařízení, včetně mobilního telefonu.

Jaký je rozdíl mezi klasickými sluchátky a sluchátky IAMmusic?

Naše monitory, které našim zákazníkům děláme na míru jsou vyloženou kopií Vašeho ucha. Oproti klasickým sluchátkům tímto docílíme, že už nikdy žádná jiná sluchátka nebudete potřebovat. Hlavními rozdíly jsou naprostá těsnost, nemožnost vypadnutí z ucha a skvělá neprozvučnost u které si můžete vybrat ze 3 variant.

Kde seženu foniatra?

Pro tento případ jsme pro Vás nachystali naši databázi lékařů ORL v největších městech, s těmito lékaři má značka IAMusic domluvené podmínky. Pokud zvolíte jednoho z našich certifikovaných specialistů, tak zde pouze přijdete, zaplatíte poplatek, necháte si otisknout uši a o zbytek se už nemusíte starat. Otisky Vašich uší k nám přijdou a dále Vás budeme kontaktovat my.

Co je to otisk uší?

Foniatr Vám zhotoví tzv. otisk Vašeho ucha z plastické hmoty, a podle této hmoty Vám my zhotovíme přesnou kopii Vašeho ucha.

Zdravotní rizika

Odlitky na míru byste neměli využívat za předpokladu, že trpíte jakýmkoliv onemocněním sluchovodu. V tomto období byste také neměli absolvovat návštěvu u foniatra pro získání otisků ucha.

Připojování kabelových redukcí

Redukce pro změnu typu konektoru připojovat můžete, nejsme ovšem schopni zaručit, že nedojde k přetvoření signálu či výpadkům, záleží na kvalitě redukcí.